عباس پاشا: جزئیات اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند از شنبه ۲۳ فروردین در استان تهران؛ حضور دوم سوم کارکنان دستگاه های اجرایی از ساعت ۷ تا ۱۴؛ رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری است

گزیده خبر : معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به حضور دوم سوم کارکنان دستگاه های اجرایی از ساعت ۷ تا ۱۴ از روز شنبه 23 فروردین به تشریح جزئیات طرح فاصله گذاری هوشمند در استان تهران پرداخت.
 • متن خبر :

  غلامرضا عباس پاشا با اشاره به اجرای مرحله جدید طرح فاصله گذاری اجتماعی اظهار داشت: بخشنامه شماره ۱۰۹۳۴ مورخ ۱۹ فروردین ماه سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر تداوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و آغاز مرحله فاصله گذاری هوشمند و بند ۱۴ مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا اجرایی می شود.

  وی ادامه داد: براساس این بخشنامه کلیه دستگاه های اجرایی موظفند از تاریخ ۲۳ فروردین ۹۹ ترتیبی اتخاذ کنند تا با تشخیص بالاترین مقام مسئول، ارائه خدمات مطلوب به ارباب رجوع با حضور دو سوم کارکنان انجام شود.

  معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران عنوان کرد: به منظور کاهش حضور کارکنان در محیط اداری، مقرر شده تا یک سوم کارکنان وظایف خود را به صورت دورکاری انجام دهند و در صورت عدم امکان انجام وظایف به صورت دورکاری با اعطای مرخصی به صورت نوبت بندی با اولویت بانوان دارای فرزند خردسال و کارکنان آسیب پذیر به ترتیب اقدام شود.

  پاشا همچنین با بیان اینکه شروع ساعت کار کارکنان تا اطلاع ثانوی در استان تهران از ساعت ۷ تا ۱۴ خواهد بود افزود: در شهرستان های استان تهران که روزهای پنجشنبه نیز به ارائه خدمت به مردم می‌پردازند، طبق روال گذشته ساعات کاری در روزهای عادی از 7:30 تا 14 و روزهای پنجشنبه از 7:30 تا 13 می‌باشد.

  وی همچنین خاطرنشان کرد: با رعايت كليه پروتكل های اصول بهداشتی و اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مديريت مقابله با ويروس كرونا، حداكثر برنامه ريزی و تمهيدات لازم در راستای حفظ سرمايه انسانی به منظور پيشگيري و قطع زنجيره انتقال ویروس به عمل آيد.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران
تاریخ : 1399/01/23, 11:13:17